SP Itálie 2024

Stejně, jako na startu páteční časovky se i na startu silničního závodu opět sešla silná konkurence nejlepších para cyklistů z celého světa, důvodem bylo vybojování posledních bodů do rankingu národů vzhledem k účasti cyklistů na paralympiádě v Paříži.

SP Maniago, Itálie 2024

Od 17.5. do 19.5. se koná další díl světového poháru paracyklistů v Maniagu v Itálii. Pořadatelé změnili trasy okruhu časovky i silničního závodu, s ohledem na zvýšení bezpečnosti cyklistů zrušili přejezd nebezpečného viaduktu.

SP Ostende Belgie

V pátek 3.5. nastopil Ivo do silniční časovky, ve velmi těžkých klimatických podmínkách. Na startu bylo nejvíce závodníků v historii. Bylo vidět, že se jedná o jedny z posledních kvalifikačních závodů pro paralympiádu.

SP Ostende první trénink

1.5. jsem vyrazil na první trénink v místě konání SP v Ostende. Jsem zde již po páté, proto jsem již důvěrně znal kde trénovat. Po tréninku, který proběhl za krásného počasí jsem trošku relaxoval na pláži.

SP Ostende

30.4. jsme vyrazili s novým parťákem MINI NEW Countrymynem na závody světového poháru do Oestende v Belgii. Cesta to byla dlouhá 1340 km, trvala 13,5 hod. Díky výborným sedačkám a pohodlnému interiéru jsme z MINI vysedli v 19,30 hod. úplně v pohodě.

Renocar hrdý partner

V pátek 26.4. jsme převzali partnerské vozidlo NEW MINI Countryman John Cooper Works od významného prodejce vozidel BMW a MINI společnosti RENOCAR Brno. Děkujeme společnosti RENOCAR, že se stala naším významným a strategickým partnerem.