Agel Nadace

Na dnešní odpoledne jsem byl pozván na vedení Agel Nadace v Prostějově.Nejdříve jsem byl přivítán paní ředitelkou Agel Nadace Mgr.

MČR Masarykův okruh 2013

Dne 5.7.2013,za příjemného podmračeného večera,v ideální teplotě pro silniční závody, jsem se postavil na start mistrovského závodu na brněnském automotodromu.Přípravě na tento závod jsem věnoval hodně úsilí,pravidelně jsem se účastnil zde pořádaného poháru XCR.Tato

XCR Cup 2013,II.závod

27.6.2013 se konal další závod série XCR 2013,silničních závodů na brněnském automotodromu.Spolu s dalšími cyklisty jsem se postavil na start závodu,který byl opět vypsán na deset kol.Velmi jsem uvítal možnost tohoto startu,neboť se jednalo o moji závěrečnou přípravu