Novinky

Ivo v Gemini

Dne 8.9. se Ivo dostavil na Zlínskou oční kliniku Gemini k panu Primářovi MUDr. Pavlovi Stodůlkovi, Ph.D., FEBOS-CR, k provedení oční korekce na pravém oku. Jednalo se již o druhý zákrok, který Ivo na této věhlasné klinice pod panem Primářem absolvoval.

Tokio, silniční časovka

31. srpna 2021 – Dnešní ráno a dopoledne patřilo z českého pohledu cyklistice, konkrétně časovkám. Proti českým reprezentantům vyjeli ti nejlepší jezdci světové para cyklistiky. Ivo Koblasa se umístil na solidní osmé příčce.

Ivo v ct sport

Dne 27.8. zakončil Ivo Koblasa jun. své závodění na olympijské dráze závodem na 1 km. V tomto závodě obsadil 16. místo ve sloučené kategorii /C1-C3/, ve své C2 potom skončil na 6.místě.

Tokio 2020, 3 km

26.8. proběhl první závod na dráze v Tokijském Izu a to stíhací závod na 3 km. Mezi nejlepšími závodníky byl na startu i Ivo. Pro Iva se jednalo od loňského únorového mistrovství světa na dráze v Kanadském Torontu o první kontakt s dráhou.

Směr Tokio

V úterý 17.8. v 8 hod. se Ivo vydal s malým realizačním teamem /trenér Lukáš Petr, vedoucí výpravy Vojta Pavlík/ na cestu na paralympiádu do Tokia. Čeká ho cesta z Prahy do Amsterdamu a následně do Tokia, kam doletí 18.8. v 1 hod. našeho času.