Beseda s Ivem ve Vyškově

Dne 14.11. v podvečerních hodinách proběhla v knihovně Karla Dvořáčka ve Vyškově, beseda s Ivem a spisovatelem Janem Ruppem nad knihou o Ivovi Nikdy to nevzdávám. Beseda se uskutečnila v nádherném prostředí místní knihovny.

Prima Cup Mikulov 2023

V sobotu 7. 10. se cyklisté na horských kolech setkali na posledním pohárovém závodu Prima cupu v Mikulově, tento závod měl vynikající sportovní úroveň se skvělým zázemím v místním amfiteátru.

Ranking 2023

Ivo po úspěšném absolvování závodů na MS Glasgow, ME Rotterdam, světovém a evropském poháru se umístil na výborném 7. místě z 62 bodujících závodníků světa ve své kategorii.

ME Rotterdam, silniční závod

V sobotu 19.8.  se cyklisté postavili na start silničního závodu. Závod byl vypsán na 12 kol, celkem na 63 km. Závod se konal na stejném okruhu, jako silniční časovka, tzn. jelo se opět kolem veslařského kanálu za podmračeného a velmi větrného dne.

MS Glasgow silnice

V sobotu 12.8. byl na závodníky účastnící se silničního závodu MS připraven náročný 15 km okruh, tento závodníci absolvovali 4x. Již při příjezdu k závodnímu okruhu začalo hustě pršet a silně foukal vítr. Předpověď nevěstila žádnou změnu.

MS Glasgow silniční časovka

V pondělí se Ivo přesunul z dráhové části MS, které se konalo v Glasgow do místa Fleece, které je 1 hod. cesty od konání silniční části MS a to města Dumfries. Ve středu si Ivo projel trať čtvrteční časovky, jak sám říkal, je pěkná a mohla by mně sedět.

MS Glasgow scratch

V sobotu Ivo nastoupil do hromadného závodu na dráze, tzv. scratche. Ivo se od začátku závodu držel pokynů a bojoval v čele pelotonu, pokud peloton zpomalil, Ivo nastoupil a snažil se udržovat vysoké tempo, které mu vyhovuje.