WC Elzach, silniční závod

Pořadatelé světového poháru v Elzachu připravili na neděli 15.5. vyvrcholení celého programu a to silniční závod. Na rozdíl od dřívějších ročníků pořadatelé prodloužili závod o výjezd na kopec, čímž zvýšili, již tak vysokou atraktivitu, tohoto závodu.

WC Elzach, Německo

Karavana handicapovaných cyklistů se úspěšně přesunula z Ostende, kde se konal první závod světového poháru cyklistů, do Elzachu v Německu. Česká výprava nalezla zázemí v Gasthof-hotelu Engel nedaleko Elzachu v Simonswaldu.

WC Ostende, silniční časovka

V pátek 6.5. se Ivo postavil na start silniční časovky na známém místě v Ostende v Belgii. Ivo svým výkonem potvrdil, že patří do světové špičky nejlepších handicapovaných cyklistů. V největší konkurenci, která kdy stála na startu Ivo vybojoval 9.

WC Ostende, Belgie

Ivo se přesunul s para reprezentačním teamem cyklistům do belgického Ostende, kde se koná ve dnech 5.5. - 8.5. první díl letošního světového poháru handicapovaných cyklistů.

Časovka Jevíčko 2022

9.4. se Ivo postavil na start časovky českého poháru zdravých cyklistů v malebném městečku Jevíčko, během sobotního dne byla pořádná zima, počasí nachystalo přehlídku zimního počasí se sněžením, podzimní s deštěm, prostě pravý apríl.

VC Hlohovce 2022

Dne 26.3. cyklisté zahájili svoji letošní sezonu v Hlohovci. U tohoto startu sezony nemohl chybět Ivo, který se již nemohl dočkat zahájení letošní sezony.