Velká cena kola Svorada

V pátek 24.7. přivítal, po roce, brněnský Masarykův okruh amatérské i profesionální cyklisty. V letošní sezoně je velmi málo závodů, kde se můžou cyklisté poměřit v silničním závodě. Proto letošní závod měl velkou účast cyklistů, kteří netrpělivě v 18 hod.

Plzeňský ovál 2020

V sobotu 30.5. pořadatelé v čele s guru pořadatelů Romanem Sudou uspořádali tradiční závod na Lopotárně v Plzni. Pozvání pořadatelů přijal i Ivo. Přihlásil se do hlavního závodu, kterého se účastnili nejenom handicapovaní cyklisté, ale i příchozí zdraví závodníci.

Slovácké okruhy 2020

V sobotu 23.5.2020, po dlouhé stopce, kterou závodům dala koronavirová karanténa, se cyklisté postavili na první letošní závod v obci Žeravice na jižní Moravě. Závodníci startovali v několika kategoriích. Ivo se postavil na start nejdelšího závodu kategorie Elite M.

MS Toronto, scratch

V pátek pokračovalo mistrovství světa závodem na 1 km, do tohoto závodu Ivo nastupoval velmi koncentrovaně, ale při startu se včas neotevřelo startovací zařízení, Ivo vylétl z kola, udělal salto a obouchán dopadl na zem, Ivo je velký bojovník a přes oděrky a obraženi