MS Maniago, V silničním závodě Ivo v TOP TEN
V neděli 5.8. nastoupili cyklisté k silničnímu závodu. Ivo po vleklých zdravotních problémech, které ho sužovaly od jara se cítil ve vynikající pohodě a skvělé formě. Na Ivovi byla znát závěrečná příprava v rakouských Alpách, která mu vrátila důvěru ve vlastní tělo.








