Plzeňský ovál 2020

V sobotu 30.5. pořadatelé v čele s guru pořadatelů Romanem Sudou uspořádali tradiční závod na Lopotárně v Plzni. Pozvání pořadatelů přijal i Ivo. Přihlásil se do hlavního závodu, kterého se účastnili nejenom handicapovaní cyklisté, ale i příchozí zdraví závodníci. Start závodu byl v 15:10 hod. Ivo vědom si absence mezinárodních závodů pojal tento závod velmi prestižně. Od prvních šlápnutí do pedálů, nikomu ze svých soupeřů nic nedaroval. Pokud si někdo myslel, že se závod bude rozhodovat až v závěrečném spurtu byl na omylu. Kdo nezachytil počáteční tempo, neměl šanci na dobrý výsledek. V závěrečném spurtu Ivo vyhrál mezi handicapovanými cyklisty a v celkovém pořadí cyklistů bez rozdílu handicapu se umístil na druhém místě.