MS na dráze Paříž 2022

V sobotu 22.10. byl na cyklisty kategorie C2 připraven start do stíhacího závodu na 3 km. Ivo po 9. místě v letmých 200 metrech, 8. místě v 1 km nastoupil do tohoto závodu s časem a těmi nejlepšími soupeři pln odhodlání opět nedat svoji kůži zadarmo. Realizační team byl pln očekávání výsledného času, protože poprvé od zahájení Ivovy cyklistické kariery nemohl testovat Ivovu formu na dřevěné dráze, srovnáním byla jen změna treninkového modulu se zaměřením na stíhací závod a silniční časovku. Po tvrdých ttreninkových dávkách za motocyklem na brněnském 400 metrú dlouhém betonovém oválu měl Ivo plán umístění do 8. místa. Po startu Ivo uháněl, jako o život a nedal nic zadarmo svému soupeři z Velké Británie. Do cíle Ivo dolétl v čase 3:47.472 na celkovém 7. místě, v novém českém rekordu. Tento výsledek, ale především zlepšení vlastního rekordu Iva potvrzuje, že realizační team zvolil správnou cestu v realizaci úspěšného vystoupení Iva na paralympiádě v silniční časovce a stíhacím závodě, která se bude konat v Paříži. Dráhová část potom na tomto velodromu.