Velká cena kola Svorada

Ve středu 21.6. si dali dostaveníčko cyklisté na brněnském Masarykově okruhu v rámci již tradiční Velké ceny kola Svorada. Na startu byli cyklisté z celé ČR, mezi nimi nechyběl Ivo, který po dvou náročných závodních víkendech si přejel poměřit výkonost se zdravými cyklisty. Kvůli velké bouřce byl závod odložen o 15 min. jeho začátek byl pořadateli posunut na 18:15, po této velké průtrži se museli cyklisté v prvních okruzích vyrovnat s mokrou tratí. Tato během 10 kol dlouhého závodu, postupně oschla. V početném poli se Ivo neztratil, statečně bojoval, do cíle dojel Ivo na výborném 26. místě v nepočetněji zastoupené kategorii M19 - 39. Nyní Ivo svoji formu bude ladit k blížícímu se spojenému Mistrovství ČR a SK, společně s Evropským pohárem, která se letos konají v Púchově na Slovensku.