EP handicapovaných cyklistů v Praze na Strahově startuje již tento víkend

Již o tomto víkendu 30.9. - 1.10. se uskuteční závod Evropského poháru na pražském Strahově, kterého se bude účastnit i Ivo.

Finálový závod Evropského poháru bude postaven, z důvodu stavebních úprav, na pozměněné trase závodu, cyklisté nebudou muset absolvovat v každém okruhu výjezd na obávaný strahovský kopec.

„Trať závodu jsme zkrátili a přidali jsme jednu krátkou, technickou pasáž s kostkama a navýšili jsme počty okruhů na původní délku závodu.  Měli jsme z toho opatření obavu, ale opakovaně jsem si to projížděl a myslím si, že to závodu nijak neuškodí, spíš naopak. Celé je to rychlejší, technické a při zachování původní délky závodu bude předpoklad, že se startovní pole udrží pohromadě téměř a diváci uvidí dramatický závod. Trať je postavená tak, že v průběhu jediného kola jezdci budou 3x projíždět v bezprostřední blízkosti divácké zóny v prostoru startu a cíle“, přibližuje současný stav ředitel závodu Viktor Zapletal.

Jarka Krakovičová, sekretář závodu dodává, „O opatřeních na trati závodu jsme už informovali komisaře UCI, policii i kompetentní úřady a podrobně informováni budou i závodníci, vše by mělo být v pořádku. Trať  bude postavena během pátečního dne a upozorňuji, že po celý víkend bude veškerá doprava v oblasti Strahova zastavena nebo omezena a prosíme návštěvníky závodu, aby respektovali pokyny pořadatelů a policie, kteří navedou diváky i doprovodné automobily na parkovací místa, která jsou umístěna hned vedle trasy závodu v horní části strahovského kopce mezi stadiony Rošického a Spartakiádní.“ 

E_DEPRECATED Error in file Unknown at line 0: Directive 'magic_quotes_gpc' is deprecated in PHP 5.3 and greater