MS Rio 2018

Moje úspěchy jsou i vaším dílem!

 

Touto cestou bych rád dal na vědomí, že si vážím podpory všech svých sponzorů a partnerů, kteří mají nemalý díl na mých dosažených metách.

Jsem si vědom toho, že pod hlavičkou firmy se mnohdy skrývají desítky, stovky, tisíce zaměstnanců, se kterými se osobně ani neznám. Přesto tito pracovníci jsou nedílnou součástí firmy nebo společnosti, které logo já vozím na svých dresech všude po světě.

Vždycky před závodem se plně soustředím na svůj výkon, ale současně mě hřeje i pocit, když si uvědomím, kolik různých log na svém dresu mám. Tito všichni lidé, kteří jsou s tím nebo oním logem firmy nebo společnosti spojené „jedou se mnou“ a dodávají mi pocit z toho, že „musím ze sebe vydat to nejlepší, co tam je“…

A kam společně cestujeme nyní, vstříc Riu de Janeiru, kde se koná MS na dráze od 19.3. do 25.3. 22.3. mě čeká stíhací závod na 3 km, 23.3. sprint na 1 km a rozjížďky ve schratch race a 25.3. je finále ve schratch race. Odlétám již v neděli brzy ráno, nejdříve poletím do Amsterdamu a odtud do Ria.  

A proto děkuji vám všem, kteří „jedete se mnou“ a moje úspěchy jsou i vaším dílem!

 

 

Ivo Koblasa, junior