Novinky

Ranking 2023

Ivo po úspěšném absolvování závodů na MS Glasgow, ME Rotterdam, světovém a evropském poháru se umístil na výborném 7. místě z 62 bodujících závodníků světa ve své kategorii.

ME Rotterdam, silniční závod

V sobotu 19.8.  se cyklisté postavili na start silničního závodu. Závod byl vypsán na 12 kol, celkem na 63 km. Závod se konal na stejném okruhu, jako silniční časovka, tzn. jelo se opět kolem veslařského kanálu za podmračeného a velmi větrného dne.

MS Glasgow silnice

V sobotu 12.8. byl na závodníky účastnící se silničního závodu MS připraven náročný 15 km okruh, tento závodníci absolvovali 4x. Již při příjezdu k závodnímu okruhu začalo hustě pršet a silně foukal vítr. Předpověď nevěstila žádnou změnu.

MS Glasgow silniční časovka

V pondělí se Ivo přesunul z dráhové části MS, které se konalo v Glasgow do místa Fleece, které je 1 hod. cesty od konání silniční části MS a to města Dumfries. Ve středu si Ivo projel trať čtvrteční časovky, jak sám říkal, je pěkná a mohla by mně sedět.

MS Glasgow scratch

V sobotu Ivo nastoupil do hromadného závodu na dráze, tzv. scratche. Ivo se od začátku závodu držel pokynů a bojoval v čele pelotonu, pokud peloton zpomalil, Ivo nastoupil a snažil se udržovat vysoké tempo, které mu vyhovuje.

MS Glasgow Skotsko

Ve dnech 2.8. - 7.8. se koná ve Skotsku v Glasgow Mistrovství světa na dráze. Poprvé došlo k propojení pořádání dráhového mistrovství světa zdravých a para cyklistů. Českou republiku mezi para cyklisty reprezentuje Ivo.

Velká cena kola Svorada

Ve středu 26.7. se Ivo postavil na start závodu na brněnském Masarykově okruhu. Závodu přálo počasí, čemuž odpovídala i účast elitních závodníků. Ivo měl závod zařazen do finální přípravy na MS, kam odlétá v neděli.

MS Skotsko 2023

Po úspěšném absolvování MČR a EP v Púchově Ivo finalizuje svoiji přípravu, která směřuje k vrcholu letošní sezony a tou je nejdříve ve Skotsku se konající Mistrovství světa na dráze a silnici, ze Skotska se Ivo přesune na Mistrovství Evropy, které se koná v Holandsku

Plzeňský ovál 2023

Po náročném sobotním závodě horských kol se Ivo v neděli 18.6. přesunul na závody Českého poháru v paracyklistice do Plzně. Závody se opět konaly na tzv. Lopotárně, kterou Ivo dobře zná. Závod byl vypsán na 40 kol.

MTB Skalička 2023

V sobotu 17.6. milovníky horských kol přivítala obec Skalička u Tišnova, kde byl situován start a cíl náročného závodu horských kol. Na start tohoto závodu se postavil i Ivo, který na trati poctivě trénoval.