Novinky

Kriterium Kyjovské Slovácko

V sobotu 13.4. se Ivo postavil na start dalšího závodu českého poháru cyklistů a to Kriterium Kyjovské Slovácko. V tento den se velmi ochladilo, v dopoledních hodinách dokonce v Kyjově sněžilo. Iva čekal start kriteria v 15:30 hod. v tento čas se nad závodní tratí přehnaly studené přeháňky, v okamžiku startu ukazoval teploměr pouhých 5°C. Iva na startu opět provázel nový parťák a to silniční kolo Duratec Phantom. Ivo postupně získává jistotu ve vedení tohoto závodního oře. Ivovi se tento start povedl, během závodu se pohyboval v závodním poli a úspěšně čelil nástupům závodníků. Pro Iva se tento start stal závěrečnou přípravou před zahájením silničářské sezony handicapovaných cyklistů.

MS Apeldoorn Holandsko 2019

V pondělí 11.3. se Ivo se svým realizačním teamem přesunul do místa konání Mistrovství světa na dráze do holandského Apeldoornu. V úterý a ve středu Ivo absolvoval trénink na místním velodromu. Ve čtvrtek Iva čeká první ostrý start ve stíhacím závodě na 3 km.

Phantom

O tom, že vánoce můžou být i během roku se přesvědčil Ivo. Po dlouhém čekání dostal dárek do letošní cyklistické sezony 2019. A je to dárek s velkým "D".

Beseda s Jirkou Kolbabou

Ve čtvrtek 10.1. jsem se zúčastnil skvělé besedy s brněnským cestovatelem Jirkou Kolbabou. Tato beseda se konala v kavárně u Žambocha v Brně - Králově Poli. Během besedy jsme procestovali velkou část světa, kterou Jirka navštívil.

2019

  Vážení přátelé,

tímto si Vám dovolujeme popřát Vše nejlepší v novém roce, hlavně hodně zdraví a štěstí.

Děkujeme Vám za celoroční podporu Ivova závodění